6 KUUMA KEVAD SUVIST TRENDI 2018!

On saabumas küünehooldus, kuid pea on tühi ja ühtegi ideed ei ole? Ole mureta, siin on sulle 6 kuuma trendi selleks hooajaks!  

  1. Troopilised mustrid.  Puhkuse vibe ja rannailmad! Mis sobiks paremini, kui palmilehed ja troopilised lilled? Skandinaavia kargeid suveilmu muudab just see trend kõvasti kuumemaks. 
  2. Glitter/Metalne/Litrid. Metalsed läiked ja sädelevad aksessuaarid lisavad just paraja annuse mängulisust ja jõulisust sinu maniküüri. Niiet hõõru lõpuni kõik enda kroompulbrid ja kergenda oma glitterite varusid – sel suvel särame me kõik!
  3. Kontuurid/Kontrast. Minimalism on ammu juba  in, kuid peale üksikute joonte siin ja seal tõmba küünele ring ümber ja võid end julgelt nimetada hulljulgeks moeguruks. Eriti julged versioonid hõlmavad erinevaid kontrast toonide mänge, näiteks valge-must, sinine-kollane. 
  4. Clear plastic trend aka läbipaistev. Ei, tehnikul ei saanud värv otsa, kui kellelgi pool küünt või parimal juhul terve küüs värvimata jäi. See on mood. 
  5. Ruudud-ruudud-ruudud. Malet ei oska, aga checkerboard on teema. Erinevad ruudulised mustrid isikupärastavad igat julget natuuri. 
  6. Logod. Oled alati tahtnud olla superkangelane? Nüüd on sinu võimalus! Lase joonistada või kleepida lemmik kangelase logo oma küünele ja päästa maailma. Kui kangelaseks olemine on ülejõu käiv, siis tee proovi erinevate brändi logodega, mis on just sulle omased. 

Sellised on Nailsest blogi soovitused just selleks kevadsuviseks perioodiks. Soovin Teile julgust ja sooja ilma! 

Lisa kommentaar

Close Menu
%d bloggers like this: