KUULSTERILISAATOR: YAY või NAY.

Ehk miks ma vahetasin kuulsterilisaatori kuivkuumus sterilisaatori vastu. 

 

On rõõmustav fakt, et tehnikute teadmised hügieenilisusest töökohal on märgatavat tõusnud. Kuna trend liigub aina steriilsema töökeskkonna ning -vahendite poole, on aina rohkem infot ja reklaami antud teema kohta. Võib märgata erinevaid koolitajaid jagamas viise enda dekontamineerimis protseduuride kohta, et anda mõista tulevasele õpilasele, et siin on ohutu ja põhjalik koolitus. Samuti võib märgata tehnikute ja salongide postitusi sotsiaalmeedias reklaamimaks teenuste ohutust kliendile.

Võibolla tekkis sul nüüd küsimus, mis on dekontaminatsioon? Sellele küsimusele annab vastuse terviseameti poolt koostatud väga põhjalik juhend. KLIKI SIIA! 

Juhend on must have kõigile iluteenindajatele ning antud juhendis on kenasti ära seletatud erinevate protseduuride tähtsus. Kliendina jälgi ja uuri, kus ja kuidas on puhastatud sinu tehniku instrumendid. Kas need on puhastatud, desinfitseeritud ning vajadusel steriliseeritud? Samuti on välja toodud kodukootud meetodid, mis ei sobi instrumentide steriliseerimiseks. Pärast antud juhendi lugemist otsustasin loobuda kuulsterilisaatorist ning investeerida level kõrgema vastu ning tunnen enda töös nüüd rohkem kindlust.

Kas leidsid antud postituse abistavana? Millliseid steriliseerimis meetodeid eelistad?

Lisa kommentaar

Close Menu
%d bloggers like this: